Za jedan dan u KCCG: Preko hiljadu i trista pregleda na Poliklinici, preko 30 hiljada laboratorijskih analiza, primljen 121 pacijent

Za jedan dan u Poliklinici Kliničkog centra Crne Gore (KCCG) obavljeno je 1.330 ambulantnih pregleda, od toga 226 u Institutu za bolesti djece (IBD).

U Urgentnom centru zbrinuto je 200 a u dnevnim bolnicama 184 pacijenta.

U istom periodu obavljeno je 39 operativnih zahvata od toga dva u IBD-u. Na bolničkom liječenju primljen je 121 pacijent od čega 22 u IBD-u.

U Centru za radiološku dijagnostiku odrađeno je 490 dijagnostičkh procedura od čega 88 CT i 31 MR pregleda, dok su u Odjeljenju za radiološku dijagnostiku IBD-a odrađene 72 dijagnostičke procedura, od toga jedan CT I 14 MR pregleda.

U Centru za kliničko-laboratorijsku dijagnostiku uzorkovana su 873 pacijenta i odrađeno je 30.486 analiza.

U Porodilištu KCCG-a rođeno je deset beba.

Podijeli objavu

Kontaktirajte nas

Uvijek smo Vam na raspolaganju

Scroll to Top