Za jedan dan u KCCG: Preko hiljadu i petsto pregleda na Poliklinici, preko 27 hiljada laboratorijskih analiza, primljeno 111 pacijenata

/* Style Definitions */
table.MsoNormalTable
{mso-style-name:"Table Normal";
mso-tstyle-rowband-size:0;
mso-tstyle-colband-size:0;
mso-style-noshow:yes;
mso-style-priority:99;
mso-style-parent:"";
mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt;
mso-para-margin:0cm;
mso-para-margin-bottom:.0001pt;
mso-pagination:widow-orphan;
font-size:10.0pt;
font-family:"Times New Roman",serif;}

Za jedan dan u Poliklinici Kliničkog centra Crne Gore (KCCG) obavljeno je 1.547 ambulantnih pregleda, od toga 305 u Institutu za bolesti djece (IBD).

U Urgentnom centru zbrinuto je 208 a u dnevnim bolnicama 204 pacijenta.

U istom periodu obavljeno je 57 operativnih zahvata od toga 9 u IBD-u. Na bolničkom liječenju primljeno je 111 pacijenta od čega 12 u IBD-u.

U Centru za radiološku dijagnostiku odrađeno je 556 dijagnostičkih procedura od čega 101 CT i 40 MR pregleda, dok je u Odjeljenju za radiološku dijagnostiku IBD-a odrađeno 69 dijagnostičkih procedura, od toga dva CT i osam MR pregleda.

U Centru za kliničko-laboratorijsku dijagnostiku uzorkovan je 1.061 pacijent i odrađeno je 27.289 analiza.

U Porodilištu KCCG-a rođeno je devet beba.

Podijeli objavu

Kontaktirajte nas

Uvijek smo Vam na raspolaganju

Scroll to Top