Preko dvije hiljade pregleda na Poliklinici, preko 30 hiljada laboratorijskih analiza, primljeno 128 pacijenata

U posljednja 24 sata u Poliklinici Kliničkog centra Crne Gore (KCCG) obavljeno je 2.085 ambulantnih pregleda, od toga 364 u Institutu za bolesti djece (IBD). U Urgentnom centru zbrinuta su 162 pacijenta, a u dnevnim bolnicama njih 281.

U istom periodu obavljeno je 78 operativnih zahvata. Na bolničko liječenje primljeno je 128 pacijenata od čega 23 u IBD-u.

U Centru za radiološku dijagnostiku odrađeno je 518 dijagnostičkih procedura od čega 91 CT i 24 MR pregleda, dok je u Odjeljenju za radiološku dijagnostiku IBD-a odrađeno 85 dijagnostičkih procedura, od toga tri CT i devet MR pregleda.

U Centru za kliničko-laboratorijsku dijagnostiku uzorkovana su 1.074 pacijenta i odrađeno je 30.863 analize.

U Porodilištu KCCG-a rođeno je 11 beba.

Podijeli objavu

Kontaktirajte nas

Uvijek smo Vam na raspolaganju

Scroll to Top