Preko dvije hiljade i sto pregleda na Poliklinici, preko 35 hiljada laboratorijskih analiza, primljeno 120 pacijenata

U posljednja 24 sata u Poliklinici Kliničkog centra Crne Gore (KCCG) obavljeno je 2.130 ambulantnih pregleda, od toga 461 u Institutu za bolesti djece (IBD). U Urgentnom centru zbrinuto je 197 pacijenata, a u dnevnim bolnicama njih 300.

U istom periodu obavljena su 63 operativna zahvata. Na bolničko liječenje primljeno je 120 pacijenata od čega 15 u IBD-u.

U Centru za radiološku dijagnostiku odrađeno je 576 dijagnostičkih procedura od čega 98 CT i 122 MR pregleda, dok su u Odjeljenju za radiološku dijagnostiku IBD-a odrađene 94 dijagnostičke procedure, od toga šest CT i devet MR pregleda.

U Centru za kliničko-laboratorijsku dijagnostiku uzorkovano je 1.255 pacijenata i odrađeno je 35.913 analiza.

U Porodilištu KCCG-a rođeno je pet beba.

Podijeli objavu

Kontaktirajte nas

Uvijek smo Vam na raspolaganju

Scroll to Top